KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12664092
nr 1266 4092
Björn Hallström
(1916-1982), Sverige
Oljemålning, Fruktstilleben, signerad. -79. Olja på duk, 27x35 cm
Utrop:
1.500 kr
Såld:
1.000 kr
måndag 29 juli 2019
kl 19:39:55
24/7 17:02:47
Björn Hallström
Läs mer om Björn Hallström